УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

ВІЗИТ НОВОГО ГЕНЕРАЛЬНОГО КОНСУЛА РП У ХАРКОВІ ТА ДЕЛЕГАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ КАРДИНАЛА СТЕФАНА ВИШИНСЬКОГО


24 лютого 2016 р.
Каразінський університет відвідав новий Генеральний Консул РП у Харкові пан Януш Яблонський, який зустрівся з ректором університету акад. НАНУ Вілем Бакіровим, проректором Заріфом Назировим та керівником Українсько-польського академічного центру науки та культури Тетяною Бітковою.

ВІЗИТ НОВОГО ГЕНЕРАЛЬНОГО КОНСУЛА РП У ХАРКОВІ ТА ДЕЛЕГАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ КАРДИНАЛА СТЕФАНА ВИШИНСЬКОГОУ ході зустрічі обговорювалися традиції та перспективні напрямки співпраці університету 

з Генеральнім Консульством РП  

у Харкові та з польськими навчальними закладами і науковими інститутами.

Того ж дня у Каразінському університеті відбулася зустріч студентів та викладачів з делегацією Університету імені Кардинала Стефана Вишинського (УКСВ) у складі заступника ректора зі співробітництва з Україною, заступника декана факультету математики та природничих наук, д-ра Томаша Кульпи, викладача факультету теології, священика, д-ра Рафала Беднарчика та магістрантки факультету права та адміністрування, стипендіатки програми Уряду Польщі Нелі Жезіцької.


ВІЗИТ НОВОГО ГЕНЕРАЛЬНОГО КОНСУЛА РП У ХАРКОВІ ТА ДЕЛЕГАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ КАРДИНАЛА СТЕФАНА ВИШИНСЬКОГОПредставники делегації презентували свій університет, його традиції та сучасну діяльність. Зокрема присутні дізналися про факультети УКСВ, спеціальності та специфіку три-рівневої моделі освіти у Польщі. Також було обговорено вимоги до іноземних кандидатів, процедуру прийому на навчання, умови життя у Варшаві, культурне різноманіття міста, пільги для студентів.

Делегація УКСВ у супроводі Генерального Консула Республіки Польща Януша Яблонського та віце-консула Яна Здановського відвідала Українсько-Польський академічний центр науки та культури, де вони ознайомилися з основними напрямками роботи Центру та відвідали бібліотеку Центру.