УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

ДО ДНЯ ЄВРОПИ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ: ВИСТАВКА РОБІТ МОЛОДИХ ІЛЮСТРАТОРІВ ТА ВИСТАВКА ДИТЯЧОЇ КНИГИ

ДО ДНЯ ЄВРОПИ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ: ВИСТАВКА РОБІТ МОЛОДИХ ІЛЮСТРАТОРІВ ТА ВИСТАВКА ДИТЯЧОЇ КНИГИ В рамках святкування Дня Європи та Міжнародного дня захисту дітей Українсько-польський та Українсько-німецький академічні центри Каразінського університету запрошують на відкриття виставки конкурсних робіт студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв (ХДАДМ), а також на виставку польських книжок для дітей.

Конкурс молодих ілюстраторів польських  

та німецьких казок було організовано Культурно-просвітницьким центром Дім Нюрнберга та Українсько-польським академічним центром науки та культури Каразінського університету. У конкурсі взяли участь 11 студентів ХДАДМ, кожен з яких підготував по три ілюстрації до казок Марії Конопницької, Януша Корчака, Станіслава Пагачевського, братів Грімм та Отфрида Пройслера. 7 травня у Домі Нюрнберга було оголошено оцінки міжнародного професійного журі та представлено переможців конкурсу.

У заході,  що відбудеться у Каразінському університеті 19 травня, візьмуть участь учні шкіл, де є класи польської та німецької мови, студенти  ХДАДМ, представники Дому Нюрнберга та ГК РП у Харкові. Школярі отримують можливість ознайомитись  

з творчістю польських та німецьких авторів творів, відібраних для конкурсу ілюстраторів, обрати найкращу конкурсну роботу (присудити приз дитячих симпатій), подивитися польські та німецькі мультфільми за обраними творами. 

Захід відбудеться за підтримки Культурно-просвітницького центру Дом Нюрнберга та Генерального Консульства РП у Харкові.

Початок – о 14.00 біля приміщень Центрів (майдан Свободи 6, ауд. 271, 273,  266, 268).

Запрошуємо всіх зацікавлених!