УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

ДЕЛЕГАЦІЯ КАРАЗІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛА ЗАСІДАННЯ КОНСОРЦІУМУ ВАРШАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТА УКРАЇНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ

ДЕЛЕГАЦІЯ КАРАЗІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛА ЗАСІДАННЯ КОНСОРЦІУМУ ВАРШАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТА УКРАЇНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВУ складі делегації Каразінського університету на заході були присутні ректор, академік Віль Бакіров, перший проректор, професор Юрій Холін та проректор, професор Заріф Назиров. Також у засіданні взяли участь ректор Варшавського університету, професор Марчін Палис, директор Центру східноєвропейських досліджень Варшавського університету Ян Малицький, а також ректори і проректори українських університетів — членів Консорціуму.

Під час засідання Президентом Консорціуму Варшавського університету та українських університетів на наступний термін було обрано Віля Бакірова.

Учасники обговорили хід виконання програми діяльності Консорціуму, підсумки десятирічної реалізації в Україні програми «Східні студії», яку реалізовує Центр східноєвропейських досліджень Варшавського університету, а також перспективи розширення співробітництва членів Консорціуму в рамках наукових і освітніх проектів з українознавства і європейських студій та з використання можливостей, які надаються програмами Європейського Союзу Erasmus+ та Горизонт 2020.

Делегація Каразінського університету також взяла участь в урочистих заходах, присвячених початку нового навчального року, якими Варшавський університет розпочав святкування свого 200-річчя.

Наступне засідання відбудеться навесні 2017 року у Сумському державному університеті.