УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

17-Й КРОС ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ КОМУНІСТИЧНОГО ТОТАЛІТАРИЗМУ

Крос пам'яті жертв комуністичного тоталітаризму проводиться в Харкові вже 17 років. Всі ці роки він проходив в районі 6-го кварталу Лісопарку, де розташований меморіал жертвам тоталітаризму. Тут спочивають жертви репресій 30-х та офіцери Війська Польського, розстріляні в 1940 році.

Цього року захід відбудеться і на меморіалі, і на алеях Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

О 9-00 пройде урочисте покладання квітів до стін пам'яті на меморіалі. У ньому беруть участь представники Харківської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації, Генерального консульства РП у Харкові, учасники забігу.

О 9:30 в парку Горького представники польського консульства та харківської влади посадять дерево на алеї Дружби. Посадка відбудеться у Французькому парку, біля «Французької каруселі».

О 10.00 на Головній сцені пройде урочисте відкриття 17-го Кросу пам'яті.

Забіги стартують о 11-00 в районі роллердрома. Очікується, що в забігах візьмуть участь близько 150 осіб. Програма кросу складається з декількох дисциплін: естафета 5х1000м, забіги на дистанції 1, 3, 6, 12 кілометрів.

У кросі беруть участь спортсмени Харкова, області, інших міст - як ветерани спорту, так і молодь. Організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь в цьому заході.