УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

НАГОРОДА ІМЕНІ ІВАНА ВИГОВСЬКОГО НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Нагороду імені Івана Виговського засновано у 2014 р. Варшавським університетом (Studium Europy Wschodniej) спільно із вісьмома польськими навчальними закладами. Метою премії є визнання заслуг громадян України у розвитку науки, культури та суспільного життя, побудові демократичної держави, спрямованої до Європи, у дослідженні історичних, сучасних і майбутніх зв’язків України з Польщею та Європою.

Лауреат нагороди в області гуманітарних наук отримає можливість річного перебування у шести польських університетах, де він/вона зможе виступити з лекціями на теми, пов'язані з історією чи сучасністю України та регіону, українсько-польськими відносинами, а також працювати в архівах і займатися дослідницькою діяльністю.

Стажування в рамках премії для представників точних, суспільних, економічних, технічних, сільськогосподарських дисциплін та бібліотекарства дасть змогу провести дослідження на базі двох польських університетів протягом 4 місяців.

Заявки з описом досягнень кандидата від навчальних закладів та організацій а також від приватних осіб (за умови підтримки навчальним закладом) необхідно надіслати на адресу stypendia.studium@uw.edu.pl до 15 січня 2017 року.

Набір кандидатів почато 15 листопада 2016 року. Визначення лауреатів нагороди та стажування відбудеться у лютому 2017 року, початок дії нагороди – жовтень 2017 р.

За довідками та детальною інформацією звертатися в Українсько-Польський академічний центр науки та культури ЦМС ХНУ імені В.Н. Каразіна (пл. Свободи 6, к. 273)
тел.: 0665243817; 0977086661 

e-mail: upc_karazin@ukr.net; poland@karazin.ua

site: http://upc.univer.kharkov.ua та за посиланням http://studium.uw.edu.pl