УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

СТИПЕНДІЯ І НАУКОВИЙ ГРАНТ ІМЕНІ КШИШТОФА СКУБІШЕВСЬКОГО 2017/2018

Стипендія імені Скубішевського надає можливість проходження у 2017/2018 академічному році наукового стажування на базі Варшавського університету або будь-якого іншого польського навчального закладу в області права, політичних наук або новітньої історії. 
Мета стипендії – поширення демократії, прав людини, принципів правової держави та дотримання норм права у міжнародних відносинах.

СТИПЕНДІЯ І НАУКОВИЙ ГРАНТ ІМЕНІ КШИШТОФА СКУБІШЕВСЬКОГО 2017/2018Теми наукового стажування (в рамках Стипендії) та дослідження (в рамках Наукового гранту) повинні відповідати вищезазначеним цілям і відноситися до однієї з наступних дисциплін:
- право (зокрема, права людини, конституційне право, міжнародне право);
- політичні науки;
- новітня історія.

Фонд надасть одну стипендію і два дослідницькі гранти на 2017/2018 академічний рік.
Проведення дослідження в Польщі повинне початися 2 жовтня 2017 р. і тривати впродовж 9 місяців (повний академічний рік 2017/2018). На прохання стипендіата дослідження може тривати менше 9 місяців і може початися пізніше, ніж 2 жовтня.
Тривалість перебування у рамках дослідницького гранту на 2017/2018 академічний рік обмежено трьома місяцями (одержувач дослідницького гранту може самостійного вибрати час перебування).

Претендентами можуть бути особи, які успішно закінчили магістратуру й захистили кандидатську дисертацію (або мають значні наукові досягнення), а також особи, які мають значні громадські досягнення у справі поширення демократії і принципів правової держави. Перевага надається особам, які не досягли 40 років. Бажано знання іноземних мов, зокрема, польської.

Науковий грант надає можливість перебування у Польщі терміном до трьох місяців. Грант переслідує ті ж цілі й надається на тих же умовах, що й стажування в рамках Стипендії.

Термін подачі документів: до 13 квітня 2017 р.

Стипендія включає:

- загальну суму стипендії в розмірі 28940 PLN, що виплачуватиметься щомісячно рівними частками;

- надання житла в м. Варшава або відшкодування житлових витрат за час перебування у Польщі;

- відшкодування коштів проїзду до Варшави та назад;

- відшкодування вартості страхування на випадок екстреної медичної допомоги в Польщі.

Також фонд одноразово виділяє допомогу у розмірі 3212 PLN на покупку книг та наукових посібників, призначених для наукових досліджень стипендіата.

Науковий грант включає:

- загальну суму 9647 PLN на тримісячний термін перебування;

- надання житла в м. Варшава або відшкодування житлових витрат за час перебування у Польщі;

- відшкодування коштів проїзду до Варшави та назад;

- відшкодування вартості страхування на випадок екстреної медичної допомоги в Польщі.
Також фонд одноразово виділяє допомогу у розмірі 1071 PLN на покупку книг та наукових посібників, призначених для наукових досліджень особи, що отримала Грант.

 

Детальна інформація: на http://www.skubi.net/stypendium2017.html

За довідками та додатковою інформацією звертатися в Українсько-польський академічний центр науки та культури ЦМС університету імені В. Н. Каразіна (к. 273 Північного корпусу), тел.: 097-708-66-61.