УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

XVIII Відкритий фестиваль польської та української музики імені Кароля Шимановського

XVIII Відкритий фестиваль польської та української музики імені Кароля Шимановського є продовженням фестивалю "Від серця до серця", який вперше пройшов в 1996 році.

Засновником Відкритого фестивалю польської та української музики ім. Кароля Шимановського є дитяча музична школа № 13 ім. М. Коляди і товариства польської культури в Харкові за підтримки Департаменту культури Харківської міської ради та Генерального консульства республіки Польща в м.Харків.

Основною метою фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих учнів у школах естетичного виховання, активізація творчої діяльності викладачів, поширення передового педагогічного досвіду.

Фестиваль імені Кароля Шимановського за роки свого існування відкрив чимало юних талантів, які несуть любов до музики двох братніх народів - України та Польщі.

Відбір учасників і визначення переможців здійснює високопрофесійне журі, до складу якого входять провідні музиканти: народні артисти і заслужені діячі мистецтва України і Росії, професора Харківського Національного університету мистецтв імені І. Котляревського, голови циклових комісій Харківського музичного училища ім. Б. Лятошинського.

Закриття ХVIII Відкритого фестивалю польської та української музики імені Кароля Шимановського відбудеться 12 листопада о 12:00 у Центрі мистецтв ім. В.Сокальського (вул. Єсеніна 8, метро Ботанічний сад)