УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМ ТА СТИПЕНДІЙ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОЛЕДЖУ В НАТОЛІНІ (ВАРШАВА)

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМ ТА СТИПЕНДІЙ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОЛЕДЖУ В НАТОЛІНІ (ВАРШАВА)

 

 

 

 

 

        Європейський Коледж в Натоліні (The College of Europe, https://www.coleurope.eu/) є академічною інституцією, яка спеціалізується на післядипломних студіях про Європейський Союз та його сусідів; а також на пов’язаних з цим дисциплінах. Перший кампус Коледжу був заснований в Брюгге (Бельгія) в 1949, а в 1993 – другий кампус в Натоліні (Варшава, Польща). Засновниками Коледжу були провідні європейські діячі – Сальвадор де Мадаріага, Вінстон Черчилль, Поль-Анрі Спаак та Альчіде Де Гаспері. Головною місією Коледжу є підготовка висококваліфікованих студентів до лідерських функцій, що потребують стратегічного розуміння широкого спектру європейських питань.

     Протягом 10 місяців студенти Коледжу проходять інтенсивну магістерську програму (Advanced Master of Arts) у надзвичайно стимулюючому навчальному середовищі. Щороку у Коледжі навчаються 340 студентів в Брюгге (Бельгія) та 130 студентів у Натоліні (Варшава).

     Студенти походять з більш ніж 50 різних країн світу, являють справжнє розмаїття культур та особистого досвіду та зазвичай володіють трьома-чотирма мовами. Всі вони отримали університетський диплом у галузі, в якій Коледж спеціалізується, і деякі з них вже мають професійний досвід в державному, громадському та приватному секторах. Вимоги вступу до Коледжу та вибагливі процедури відбору гарантують відбір студентів найвищого ґатунку. Навчання відбувається англійською та французькою мовами.

    Коледж покладається на широку мережу контактів в установах ЄС, національних адміністраціях, міжнародних організаціях, європейських університетах та професійних колах. Випускники Коледжу Європи займають високі посади в Європі та у всьому світі. Багато з них повертається до Коледжу, щоб поділитися своїм досвідом зі студентами.

      З року в рік, Європейська Комісія та МЗС країн-членів ЄС надають повні стипендії для українців на конкурсній основі.

 

Якщо Ви бачите власне майбутнє в сфері європейської інтеграції, тоді Коледж Європи саме для Вас!