УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОЛЕДЖУ В НАТОЛІНІ (ВАРШАВА)

Європейський Коледж в Натоліні (The College of Europe, https://www.coleurope.eu/) є академічною інституцією, яка спеціалізується на післядипломних студіях про Європейський Союз та його сусідів; а також на пов’язаних з цим дисциплінах. Перший кампус Коледжу був заснований в Брюгге (Бельгія) в 1949, а другий – в 1993 в Натоліні (Варшава, Польща).

Головна місія Коледжу – надати практичні і академічні знання та навички аналізу економічних, юридичних та міжнародних викликів, які пов’язані з європейською інтеграцією в середині та поза межами ЄС. Кампус в Натоліні фокусується на Європейських міждисциплінарних дослідженнях («EuropeanInterdisciplinary Studies»). Детальна інформація про програму доступна за посиланням).

За підтримки Європейської комісії та держав-членів ЄС Європейський коледж надає стипендії студентам, які прагнуть отримати “AdvancedMaster Degree” і зацікавленим у спеціалізації в Європейській політиці сусідства (European Neighbourhood Policy). Щоб подати заявку на стипендію, аплікант повинен мати хороші академічні результати і володіти англійською та французькою мовами.

Найбільш зацікавленими були б студенти-магістри або бакалавр останнього року  або випускники наступних факультетів: економічного, історичного, міжнародних економічних відносин, юридичного, соціологічного (політологія).