УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА УРЯДУ РП ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА УРЯДУ РП ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

Перевага віддається гуманітарним напрямкам: історія, міжнародні відносини, політологія, журналістика, соціологія, етнологія, культурознавство, соціальна психологія, управління та право.

Перевага буде надана молодим вченим, які можуть показати свої наукові досягнення і (або) активну діяльність, чия попередня діяльність надає найбільші можливості використання отриманої в Польщі спеціалізації в різних сферах наукового життя і суспільної діяльності у своїй країні. 

Для кандидатів із задовільним знанням польської мови реалізація програми почнеться 1 вересня 2020 року підготовчим курсом у Варшавському університеті. Курс включає загальні лекції, а також додатковий курс польської мови.

У випадку прийняття кандидатів, що слабо володіють польською мовою, реалізація Програми почнеться 1 серпня 2020 року з додаткового інтенсивного мовного курсу. У такому разі стипендіальна програма може тривати 12 місяців.

Стажування в навчальних закладах почнеться 1 жовтня 2020р. і закінчиться 30 червня 2021р.

Розмір стипендії – 1500 злотих. Витрати на проживання, харчування та страховий поліс у Польщі покриваються в рамках цієї суми.  

Комплект документів слід надавати особисто або вислати поштою (з позначкою на конверті «Стипендіальна програма для молодих науковців») у відповідні територіальні дипломатичні представництва РП або на адресу stypendia.studium@uw.edu.pl до 1 березня 2020 року.

Вимоги до кандидатів: вік - до 35 років; 4-5-річна вища освіта, із захистом випускної роботи; знання польської мови на рівні, що дозволяє розуміти лекції та користуватися літературою. 

Перелік необхідних документів:

1.  Копія диплома про вищу освіту, яка відповідає польському рівню бакалавра (мінімум) чи магістра, або довідка про навчання в аспірантурі.

2.  Заповнена анкета (доступна на сайті www.studium.uw.edu.pl). 

3.  Мотиваційний лист у стислій формі з вказівкою спеціалізації стажування (польською або англійською мовами). 

4.  Проєкт наукової роботи (польською або англійською мовами).

5.  Резюме польською або англійською мовами (в порядку від останніх подій) з фотографією. 

6.  Список публікацій, досягнень і професійних проєктів. 

7.  Підтвердження знання польської і англійської мов.

8.  Інші документи і відомості, які, на думку кандидата, можуть допомогти кваліфікаційній комісії в оцінці його кандидатури.   

Термін подання документів до 1 березня 2020 року.

Додаткова інформація є на сайті www.studium.uw.edu.pl