УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ ВИПУСКНИКАМ КУРСІВ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ ВИПУСКНИКАМ КУРСІВ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИСлухачі успішно склали екзамен, який являв собою комплексне оцінювання різних аспектів знань мови, та отримали сертифікат про володіння польською на рівні В1. Начальник Управління міжнародних відносин Олександр ХИЖНЯК особисто привітав випускників і вручив сертифікати, а також наголосив на важливості вивчення студентами та співробітниками Університету польської мови, знання якої вони використовують для участі у закордонних проектах та програмах обміну. Це сприяє створенню позитивного іміджу Університету у міжнародній академічній спільноті. Керівник Центру Тетяна БІТКОВА привітала слухачів із закінченням курсу та нагадала, що вони лишаються бажаними гостями та можуть відвідувати заходи, організовані Центром та користуватися бібліотекою, яка налічує понад 2 тисячі книжок польською мовою.  Викладачка курсів Марина КІТ побажала слухачам якомога більше використовувати отримані знання та нагадала про можливість удосконалення рівня володіння мовою під час Літніх курсів польської мови і культури, набір на участь у яких розпочало Національне Агентство Академічних Обмінів Польщі. Крім сертифікатів, слухачі отримали невеликі подарунки від Управління міжнародних відносин та Центру. 

ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ ВИПУСКНИКАМ КУРСІВ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

 

На даний час у Центрі продовжуються заняття з польської мови у початковій групі (рівень А1/А2).

Набір на курси проводиться на початку кожного навчального року. Запрошуємо  студентів, аспірантів та викладачів університету, а також усіх охочих вивчати польську мову та зануритися в культуру цієї країни.

Інформацію про курси польської мови та сам Українсько-польський академічний центр можна знайти на сайті Центру http://upc.univer.kharkov.ua/, за номером телефону +380507730785 або ел. поштою poland@karazin.ua.