УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish
 • Концерт польського квартету в рамках фестивалю Jazz Bez 2018


  Детальніше…
 • IX ДРИНОВСЬКІ ЧИТАННЯ

  22-23 листопада 2018 року в Каразінському університеті відбудеться Міжнародна конференція «Чорне море та Причорномор’я як контактна зона цивілізацій та культур» (IX Дриновські читання). Конференція відкриється пленарним засіданням о десятий ранку в Залі засідань Ученої ради (IV поверх Головного корпусу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна). У роботі конференції візьмуть участь польські науковці: доктор іст. наук, проф. Валенти Балюк, Ph.D., ад’юнкт Малгожата Подоляк (Університет імені Марії Кюрі-Складовської, в Любліні, Польща), доктор політології, проф. Пшемислав Журавський вель Граєвський (Лодзький Університет, Польща), доктор політології, проф. Аркадіуш Моджеєвський (Ґданський університет, Польща), Ph.D., доцент Гжегош Скруква (університет ім. Адама Міцкевича в Познані, Польща).
  Детальніше…
 • НАБІР НА XVI СХІДНУ ЗИМОВУ ШКОЛУ

  Studium Europy Wschodniej Варшавського університету оголошує набір на XVI Східну Зимову Школу, що відбудеться 28 лютого-14 березня 2019 року у місті Варшаві. Термін подання документів – 10 січня 2019 року.
  Детальніше…
 • READY, STUDY GO! POLAND


  Детальніше…
 • МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ХАРКІВ – ПОЗНАНЬ: СПІЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ ІСТОРИЧНОГО РОЗВИТКУ ПРОТЯГОМ СТОЛІТЬ»

  9 листопада 2018 р. в рамках Міжнародної наукової конференції «Харків - Познань: спільні тенденції історичного розвитку протягом століть», організованої за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові, в Каразінському університеті відбудуться засідання тематичної панелі 1: «Практики самореалізації міста в індустріальну і постіндустріальну добу (майдан Свободи 4, ауд. 5-59, 12.30-16.00) і заключне пленарне засідання (майдан. Свободи 4, зал засідань Вченої ради, 16.00-17.30). Програма заходу див. у «Детальніше…»
  Детальніше…
 • XIII ДНІ ПОЛЬСЬКОГО КІНО

  26-28 жовтня 2018 року у кінотеатрі «8 1/2» (вул. Донця-Захаржевського, 6/8) за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові та Польського інституту у Києві відбудуться XIII ДНІ ПОЛЬСЬКОГО КІНО. Програма події див. у «Детальніше…» Запрошуємо усіх бажаючих!
  Детальніше…
 • ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМ ТА СТИПЕНДІЙ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОЛЕДЖУ В НАТОЛІНІ (ВАРШАВА)

  17 жовтня о 13.30 в ауд. 5-58 історичного факультету відбудеться презентація програм навчання та стипендій для українців Європейського коледжу в Натоліні (Варшава). На зустріч з представником Коледжу Романом Загороднім запрошуються бакалаври останнього року, а також магістри, аспіранти та випускників наступних спеціальностей: історія, право, економіка, міжнародні стосунки, Європеїстика.
  Детальніше…
 • СЕМІНАР «WARSZTATY METODYCZNE Z JĘZYKA POLSKIEGO. JAK UCZYĆ POLSKI I POLSKIEGO NA UKRAINIE»

  11 жовтня з 8.30 по 13.30 в Каразінському університеті (пл. Свободи 4 , ауд. 2-34) відбудеться воркшоп "Warsztaty metodyczne z języka polskiego. Jak uczyć Polski i polskiego na Ukrainie". Запрошуємо усіх бажаючих.
  Детальніше…
 • МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «1918 РІК В ІСТОРІЇ ЦЕНТРАЛЬНО-СХІДНОЇ ЄВРОПИ: ДО 100-РІЧЧЯ ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УНР ТА 100-РІЧЧЯ ВІДРОДЖЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

  27-28 вересня у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться міжнародна наукова конференція «1918 рік в історії Центрально-Східної Європи: до 100-річчя проголошення незалежності УНР та 100-річчя відродження Польської Державності», що проводиться за сприяння Канадського інституту українських студій Альбертського університету та Генерального консульства Республіки Польща у Харкові. Співорганізаторами наукового форуму є полоністичні центри Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова та Чорноморського національного університету імені Петра Могили й два польських університета – імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні та імені Миколая Коперника у Торуні. Відкриттю пленарного засідання, що розпочнеться 27 вересня о 10.00 у Залі засідань Ученої Ради Каразінського університету (пл. Свободи, 4, IV поверх Головного корпусу), передуватиме презентація виставки «Українські сліди на Пйотрковській землі. Документи архіву в Пйотркові Трибунальському, Польща» (27 вересня, 09.25, Музей історії університету, другий поверх Головного корпусу).
  Детальніше…
 • ВИСТАВКА "УКРАЇНСЬКІ СЛІДИ НА ПЙОТРКОВСЬКІЙ ЗЕМЛІ. ДОКУМЕНТИ АРХІВУ В ПЙОТРКОВІ ТРИБУНАЛЬСЬКОМУ, ПОЛЬЩА"

  27 вересня о 09.25 у приміщенні Музею історії університету (другий поверх Головного корпусу Каразинського університету) відбудеться презентація виставки «Українські сліди на Пйотрковській землі. Документи архіву в Пйотркові Трибунальському, Польща».
  Детальніше…
1   2   3   >   >>