УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish
 • ІНФОРМАЦІЯ ПРО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА (2018/2019 РІК)


  Детальніше…
 • ПРОГРАМА MOBILITY DIRECT ЛОДЗИНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ: ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ

  До 30 червня 2018 р. продовжується on-line реєстрація студентів для участі у програмі Mobility Direct Лодзинського класичного університету на сайті: http://enrolment.uni.lodz.pl/. Навчання проводиться англійською мовою. Перелік запропонованих дисциплін доступний на сайті: http://iso.uni.lodz.pl/erasmus/programmes/.
  Детальніше…
 • КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИСЛАВА ФРАНКОВСЬКОГО

  16 травня 2018 року Український державний університет залізничного транспорту за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові проводить круглий стіл: «Дбаємо разом про нашу спадщину. Ехо діяльності Владислава Франковського у ХІХ столітті у рамках соціального проекту «Видатні поляки і Харків», присвяченого українсько-польській спадщині».
  Детальніше…
 • Зі Святом Конституції 3 травня - Święto Konstytucji 3 Maja!

  Кожного року 3 травня в Польщі святкують важливе державне свято – Національне свято Третього травня - Święto Narodowe Trzeciego Maja або Свято Конституції 3 травня - Święto Konstytucji 3 Maja. Цього дня в 1791 році була прийнята Конституція Речі Посполитої. Вона була першою конституцією в сучасній Європі. Документ, покликаний ліквідувати недоліки політичної системи країни, був прийнятий під назвою «Урядовий акт». З 5 травня 1791 року день прийняття Конституції був оголошений святом. В ході поділу Речі Посполитої свято було заборонене і відновлене лише у квітні 1919 року керівництвом Другої Речі Посполитої. Саме День Конституції 3 травня став першим святом країни, яка отримала незалежність.
  Детальніше…
 • День Польсько-Української Дружби - Dzień Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej

  14 травня 2018 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові проводить День польсько-української дружби, присвячений 100-річному ювілею незалежності Польщі (1918 р.) та 200-річному ювілею утворення кафедри польської мови в університеті (1818р.). Захід відбудеться під патронатом Генерального Консула Республіки Польща у Харкові та Ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
  Детальніше…
 • Науковий симпозіум «Розстріляне Відродження»: Україна і Польща – слобожанський контекст»

  24 квітня 2018 р. о 10.00 в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університета імені В.Н. Каразіна (майдан Свободи, 4; 9 поверх, конференц-зал ЦНБ) відбудеться науковий симпозіум «Розстріляне Відродження»: Україна і Польща – слобожанський контекст». Захід проводиться за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Харкові. Програму наукового симпозіуму розміщено на сайті ЦНБ.
  Детальніше…
 • ПОКЛАДЕННЯ КВІТІВ НА МЕМОРІАЛІ ЖЕРТВ ТОТАЛІТАРИЗМУ

  Генеральне Консульство РП у Харкові повідомляє, що у зв’язку з 78 річницею Катинського злочину та 8 річницею смоленської катастрофи, у якій загинуло 96 членів урядової делегації на чолі з Президентом Лехом Качинським, які направлялися з офіційним візитом до Катині, щоб вшанувати пам`ять розстріляних НКВС у квітні 1940 року офіцерів Війська Польського, 15.04.2018 р. о 10:30 (у неділю) розпочнеться урочисте покладення квітів нa Меморіалі жертв тоталітаризму у П`ятихатках. Після покладення квітів відбудеться коротка екуменічна молитва. Бажаючих взяти участь у церемонії o 10:00 чекатимуть автобуси за адресою: вул. Гоголя, 4.
  Детальніше…
 • ЛІТНІ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ

  15 квітня закінчується прийом заявок від студентів, які вивчають польську мову заявок на участь у 3-4-х тижневій літній школі польської мови і культури, яку організує Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej – NAWA (Варшава).
  Детальніше…
 • НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ВНЗ-ЧЛЕНІВ КОНСОРЦІУМУ ОСВІТНІХ УСТАНОВ

  11-13 квітня 2018 р. у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться навчальний семінар для представників ВНЗ-членів Консорціуму освітніх установ для поліпшення спроможності системи освіти у сфери публічного адміністрування та зацікавлених в участі в ньому. Семінар проводитимуть експерти Малопольської школи публічного адміністрування (м. Краків, Польща). Семінар працюватиме щоденно з 9:00 до 15:00. Каразінський університет представлятимуть науковці, задіяні у освітніх програмах PublicAdministrationі і PublicFinance.
  Детальніше…
 • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ СТ. ПАГАЧЕВСЬКОГО ДІТЯМ ПРАЦІВНИКІВ КАРАЗІНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

  28 березня 2018 р. о 15.30 у головному корпусі університету в ауд. 4-53 для дітей працівників Каразінського університету відбудеться презентація книги Станіслава Пагачевського "Викрадення Бальтазара Губки". Захід організовано Українсько-Польським центром спільно з Профкомом університету.
  Детальніше…
1   2   3   >   >>