УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish
 • ДЕДЛАЙНИ ПОЛЬСЬКИХ ПРОГРАМ МОБІЛЬНОСТІ ТА СТИПЕНДІАЛЬНИХ ПРОГРАМ


  Детальніше…
 • СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ІМЕНІ СТЕФАНА БАНАХА

  Національне агентство академічного обміну (NAWA) оголошує набір на стипендіальну програму імені Стефана Банаха на 2021/2022 академічний рік. Програма уможливлює стаціонарне навчання другого ступеня (магістратура) польською або англійською мовами у державних і недержавних університетах, підконтрольних Міністерству освіти і науки Польщі (MEiN) за спеціальностями, яки відносяться до точних, природничих, сільськогосподарських і технічних наук. Прийом заяв триватиме до 21 червня 2021 р.
  Детальніше…
 • ЦИФРОВИЙ ERASMUS: КОНФЕРЕНЦІЯ З ІТ СПІВПРАЦІ

  28 травня Лодзький університет запрошує на онлайн-конференцію на тему «Інтернаціоналізація за межами IRO – Співпраця з ІТ для цифрового Erasmus», що відноситься до проекту AIMED) Лодзького університету.
  Детальніше…
 • ЛІТНЯ ШКОЛА НА ЕКОНОМІКО-СОЦІОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ЛОДЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

  Економіко-соціологічний факультет Лодзького університету запрошує на традиційну літню школу на тему: Fair development principles in times of prosperity and in times of crisis (Принципи справедливого розвитку в часи процвітання та в періоди кризи) , яка проходитиме з 28 червня по 2 липня 2021 року в режимі он-лайн на базі MS TEAMS.
  Детальніше…
 • КОНКУРС НА НАЙКРАЩУ ПУБЛІКАЦІЮ

  До 15 серпня 2021 р. прийматимуться праці на конкурс, яки оголосив Міністр закордонних справ Республіки Польща. Конкурс визначить найкращу іншомовну публікацію з історії Польщі та найкращу публікацію польською мовою з історії польської дипломатії, які були видані в 2020 році.
  Детальніше…
 • КОНЦЕРТ З НАГОДИ 230-РІЧЧЯ УХВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЇ 3 ТРАВНЯ

  З нагоди 230-річчя ухвалення Конституції 3 Травня, 100-річчя Березневої Конституції і Дня Полонії та поляків за кордоном Генеральне Консульство Республіки Польщі у Харкові та особисто Генеральний Консул ГК РП пан Пьотр Стаханьчик сердечно запрошують на концерт відомого польського піаніста Войчеха Валечка.
  Детальніше…
 • ВІРТУАЛЬНІ ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЛОДЗЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ

  Лодзька Політехніка запрошує студентів університетів та всіх зацікавлених на ІІ випуск Віртуальних відкритих днів Лодзької Політехніки, які відбудуться: для кандидатів, які бажають навчатися польською мовою – 20 квітня (11.00-13.00, час польський): fb Lodz University of Technology та YouTube chan; для тих, хто бажає навчатися англійською мовою – 20 травня (11.00–13.00, час польський).
  Детальніше…
 • СЕРТИФІКОВАНА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

  Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує працівників органів місцевого самоврядування взяти участь у сертифікованій освітньо-професійній програмі підвищення кваліфікації «Професійна діяльність фахівців з надання публічних послуг в органах місцевого самоврядування».
  Детальніше…
 • ЛІТНЯ ШКОЛА У ВАРШАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

  До 20 травня 2021 року Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету прийматиме заявки на участь у ХХХІ Літній школи, яка відбудеться у Варшаві з 1 по 21 липня 2021 р. Повноправними учасниками школи можуть бути тільки іноземці віком до 35 років, які проводять власні дослідження. Кандидати повинні володіти польською та англійською мовами на рівні розуміння й використання лекційного матеріалу. Заяви приймаються на e-mail адресу: wsl.studium@uw.edu.pl
  Детальніше…
 • ПРОГРАМА СТУДЕНТСЬКОГО ОБМІНУ УНІВЕРСИТЕТУ ім. АДАМА МІЦКЕВИЧА

  15 липня 2021 завершиться номінація студентів Каразінського університету на участь у програмі студентського обміну Університету ім. Адама Міцкевича в Познані в осінньому семестрі або в обох семестрах 2021/2022 навчального року.
  Детальніше…
1   2   3   >   >>