УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish
 • НАБІР НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ 2018/2019

  Оголошується набір на курси польської мови в Українсько-польському академічному центрі науки та культури Каразінського університету.
  Детальніше…
 • 3-МІСЯЧНЕ ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ В ПОЛЬЩІ В КОМПАНІЇ PICODI.COM

  Компанія Picodi.com оголошує конкурс на 3-місячне оплачуване стажування в Польщі для студентів та випускників, що бажають отримати досвід роботи в міжнародній фірмі. Подробиці в "Детальніше..."
  Детальніше…
 • ПРЕЗЕНТАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ВИДАННЯ «ЗВІТ ВІТОЛЬДА»

  4 червня 2018 р. о 12.00 в ауд. 5-58 історичного факультету Каразінського університету за підтримки Генерального Консульства РП у Харкові відбудеться презентація українського видання книги Вітольда Пілецького «Звіт Вітольда». Захід присвячено 70-річчю з дня смерті славетного ротмістра.
  Детальніше…
 • ПОЛЬСЬКІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ ХАРКОВА: РЕАЛЬНЕ & ВІРТУАЛЬНЕ

  2 червня (субота) о 17.00 в Хабі соціальної активності “Студія 42” (майдан Конституції 1, Палац праці, 7 під’їзд, 2 поверх) – під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові - відбудеться науково-презентаційний захід “Польські сторінки історії Харкова: реальне & віртуальне”. Організатором заходу є Громадська організація «Центр дослідження і популяризації польської спадщини на Слобожанщині». Партнером заходу є Хаб соціальної активності “Студія 42”.
  Детальніше…
 • ІНФОРМАЦІЯ ПРО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА (2018/2019 РІК)


  Детальніше…
 • ПРОГРАМА MOBILITY DIRECT ЛОДЗИНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ: ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ

  До 30 червня 2018 р. продовжується on-line реєстрація студентів для участі у програмі Mobility Direct Лодзинського класичного університету на сайті: http://enrolment.uni.lodz.pl/. Навчання проводиться англійською мовою. Перелік запропонованих дисциплін доступний на сайті: http://iso.uni.lodz.pl/erasmus/programmes/.
  Детальніше…
 • КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИСЛАВА ФРАНКОВСЬКОГО

  16 травня 2018 року Український державний університет залізничного транспорту за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові проводить круглий стіл: «Дбаємо разом про нашу спадщину. Ехо діяльності Владислава Франковського у ХІХ столітті у рамках соціального проекту «Видатні поляки і Харків», присвяченого українсько-польській спадщині».
  Детальніше…
 • Зі Святом Конституції 3 травня - Święto Konstytucji 3 Maja!

  Кожного року 3 травня в Польщі святкують важливе державне свято – Національне свято Третього травня - Święto Narodowe Trzeciego Maja або Свято Конституції 3 травня - Święto Konstytucji 3 Maja. Цього дня в 1791 році була прийнята Конституція Речі Посполитої. Вона була першою конституцією в сучасній Європі. Документ, покликаний ліквідувати недоліки політичної системи країни, був прийнятий під назвою «Урядовий акт». З 5 травня 1791 року день прийняття Конституції був оголошений святом. В ході поділу Речі Посполитої свято було заборонено і відновлено лише у квітні 1919 року керівництвом Другої Речі Посполитої. Саме День Конституції 3 травня став першим святом країни, яка отримала незалежність.
  Детальніше…
 • День Польсько-Української Дружби - Dzień Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej

  14 травня 2018 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові проводить День польсько-української дружби, присвячений 100-річному ювілею незалежності Польщі (1918 р.) та 200-річному ювілею утворення кафедри польської мови в університеті (1818р.). Захід відбудеться під патронатом Генерального Консула Республіки Польща у Харкові та Ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
  Детальніше…
 • Науковий симпозіум «Розстріляне Відродження»: Україна і Польща – слобожанський контекст»

  24 квітня 2018 р. о 10.00 в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університета імені В.Н. Каразіна (майдан Свободи, 4; 9 поверх, конференц-зал ЦНБ) відбудеться науковий симпозіум «Розстріляне Відродження»: Україна і Польща – слобожанський контекст». Захід проводиться за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Харкові. Програму наукового симпозіуму розміщено на сайті ЦНБ.
  Детальніше…
1   2   3   >   >>