UKRAINIAN-POLISH ACADEMIC CENTER OF SCIENCE AND CULTURE in V.N. KARAZIN KHARKOV NATIONAL UNIVERSITY
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

 • ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ

  9-22.07.2012 – візит студентів економічного факультету до Лодзі для участі в роботі Літньої школи Лодзинського класичного університету “Cohesion and Socio-Economic Tensions in the Process of International Integration”

  12-16.06.2012 – візит директора ЦНБ ХНУ імені В.Н. Каразіна до Політехнічного університету Лодзі для участі в міжнародній науковій конференції «Значення і дослідження якості роботи бібліотек». Обговорення і підписання угоди між бібліотеками обох університетів.

  08.06.2012 – відкриття виставки «EASTERN ALLSTARS» в галереї «АВЕК». Виставка присвячена видатним футболістам польського та українського футболу за 100 років його історії. Виставка підготовлена Інститутом прикладної історії у Німеччині. Під час відкриття було презентовано буклет «Поляки на мапі Харкова», підготовлений в рамках спільного проекту Генерального консульства РП в Харкові і ЦНБ ХНУ за підсумками симпозіуму «ВИДАТНІ ПОЛЯКИ ХАРКІВЩИНИ» (07.12.2011 р.) Координатор проекту – директор ЦНБ ХНУ І.К.Журавльова.

  04.05.2012 – концерт Романа Перуцького (орган) з нагоди святкування Дня Констутуціі РП; за підтримки Генерального консульства РП в Харкові.

  25.04.2012 – участь студентів і викладачів філологічного факультету ХНУ у зустрічі звідомим польським письменником Янушем Леоном Вишневським, яку було організовано Генеральним консульством РП в Харкові в рамках щорічного книжкового ярмарку «Світ книги».

  21-24.04.2012 – участь студентів економічного факультету ХНУ в міжнародній студентській науковій конференції «ЛОГІСТИКА: СУЧАСНІ ТРЕНДИ І ВИКЛИКИ», що проходила у Політехнічному університеті Лодзі.

  27.03.2012 – візит до ХНУ групи філологів Політехнічного університету Лодзі у складі: д-ра Анни Зажицької, Еви Мерославскої та Себастьяна Собчинського з метою обміну досвідом у мовній підготовці студентів. У рамках візиту відбувся круглий стіл в Центрі міжнародної освіти ХНУ; гості також відвідали заняття в студентських групах з польської та китайської мов.

  26.03.2012 – візит до ХНУ делегації Політехнічного університету Лодзі й підписання договору про спільну підготовку бакалаврів за спеціальністю «Менеджмент».

  21.03.2012 – лекція директора наукового відділу Архіву ПАН, др. Ханни Краєвської РОЛЬ ЖІНОК У ПОЛІТИЦІ НА ПРИКЛАДІ ІСТОРИЧНОЇ ОСОБИ – РОКСОЛАНИ» та відкриття виставки "ЖІНКИ В НАУЦІ». Організатори – Генеральне консульство РП у Харкові спільно з ЦНБ ХНУ.

  13-15.02.2012 – візит делегації економічного факультету ХНУ до Політехнічного університету Лодзі та узгодження договору про спільну підготовку бакалаврів за напрямком «Менеджмент».

  7-8.02.2012 – візит до ХНУ делегації Щецинського університету та підписання договору про співробітництво між університетами.

  27.01.2012 – святкування 106-ї річниці ХНУ імені В.Н. Каразіна. Почесний гість – Генеральный консул РП в Харкові Ян Ґранат.

  07.12.2011 – міжнародний симпозіум «ВИДАТНІ ПОЛЯКИ ХАРКІВЩИНИ», організований Генеральним консульством РП у Харкові спільно з ЦНБ ХНУ. Учасники з польської сторони: Барбара Клімчик (Опольський університет), др. Анджей Клубінський (ПАН, Варшава), Ярослав Ксьонжек, міністр-радник Посольства РП у Москві, проф. Анна Яремус-Левандовська, (Музична академія ім. І. Я. Падеревського, Познань). Присутні Генеральний консул РП в Харкові Ян Ґранат, консул Галіна Ґранат, віце-консул Аніта Сташкєвіч, колишній Генеральній консул РП в Харкові д-р Ярослав Ксьонжек.

  06.12.2011 – лекція д-ра Анджея Клубіньского та відкриття в ЦНБ ХНУ виставки «ПОЛЬСЬКІ ДОСЛІДНИКИ СИБІРУ», підготовленої архівом ПАН за сприяння Генерального консульства РП в Харкові.

  02.12.2011 – панельна дискусія «ПРИКОРДОННЯ – ЗОНА ВЕЛИКИХ ЄРЕСЕЙ?» в рамках проекту «Уроки Мілоша для України». Основні дискутанти – Кшиштоф Чижевський (Польща), Микола Рябчук (Україна), Сергій Жадан (Україна). Модератор дискусії – історик Ярослав Грицак (Україна). Проект розроблено ГО «Форум видавців» за підтримки Міністерства культури і національної спадщини (MKiDN) Республіки Польща, Польського Інституту в Києві та Інституту Книжки у Кракові .

  30.11.2011 – візит до ХНУ імені В.Н.Каразіна Посла РП в Україні пана Генріка Литвина. Відвідання виставки рідкісних польських книг в ЦНБ ХНУ.

  29.11.2011 – прийом у Генеральному консульстві РП в Харкові з нагоди візиту посла РП в Україні пана Генрика Литвина

  25.11.2011 – візит до ХНУ директора Музею сучасного мистецтва в Кракові Марії Анни Потоцької з лекцією «ІСТОРІЯ НАВКОЛО МИСТЕЦТВА І В МИСТЕЦТВІ» (організовано кафедрою медіа-комунікацій ХНУ за сприяння Інституту Польщі в Києві).

  14-15.11.2011 – візит до ХНУ делегації факультету Організації та управління Політехнічного університету Лодзі та обговорення програми спільної підготовки бакалаврів за напрямком «Менеджмент».

  17.09.2011 – семінар у Харківському торговельно-економічному інституті – КНТЕУ «Перспективи українсько-польського співробітництва в Харківському регіоні», організований НДО «Віват Сократ» в рамках проекту співпраці між Дергачівським р-ном Харківської обл. України та м. Сосновець Верхньосілезького воєводства Польщі. Презентація роботи Українсько-польського академічного Центру ХНУ.

  13-15.09.2011 – візит Ректора ХНУ імені В.Н. Каразіна проф. В.С. Бакірова і проректора ХНУ З.Ф. Назирова до Варшави і Технічного університету Лодзі. Молодіжний футбольний турнір.

  8-15.09.2011 – мовне стажування двох студенток філологічного факультету ХНУ в Політехнічному університеті Лодзі - Гунько Юлії та Костенко Марини

  30.06.2011 – підписання договору про співпрацю між ХНУ імені В.Н. Каразіна і Центром космічних досліджень Польської академії наук (Варшава).

  16.05.2011 – міжнародний колоквіум до ХНУ «УКРАЇНА-ПОЛЬЩА: СТИПЕНДІЇ ТА НАУКОВІ ПРОГРАМИ» (організовано спільно з Генеральним консульством РП в Харкові). Учасники з польської сторони: Анна Кужьма, радник посольства республіки Польша у Києві, Анджей Закшевський (Studium Europy Wschodniej, Варшавський університет), Анна Венцек (Польско-американська комісія Фулбрайта), Боґуміла Бердиховська (Національний центр культури, Варшава), Генеральний Консул РП у Харкові Ян Ґранат, віце-консул Аніта Сташкєвич.

  05.05.2011 – підписання договору про співпрацю між ХНУ імені В.Н. Каразіна та Лодзинським університетом (класичним).

  20-28.08.2011 – візит студентів Технічного університету Лодзі до ХНУ для проходження літньої практики.

  5-15.08.2011 – виїзд студентів фізико-технічного факультету ХНУ для проходження літньої практики в Технічному університеті Лодзі.

  3-17.07.2011 – виїзд студентів економічного факультету ХНУ до Лодзинського університету (класичного) для участі в роботі міжнародної Літньої школи «ГЛОБАЛЬНА КРИЗА ТА ЇЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ НАСЛІДКИ»

  19.04.2011 – вечір пам’яті лауреата Нобелевської премії Чеслава Мілоша в Центрі науки і мистецтва «Харківський будинок вчених» з доповіддю д-ра Анджея Клубінського. Вручення нагород учасникам літературного конкурсу. Організатори – Генеральне консульство РП в Харкові та Центр польської культури «Полонія».

  06.04.2011 – візит до ХНУ проректора Політехнічного університету Лодзі (ПУЛ) проф. Іренеуша Збічинського і підписання договору про співпрацю між ХНУ імені В. Н. Каразіна та ПУЛ. Одночасно було підписано договори між ПУЛ та Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» та між ПУЛ і Харківським національним університетом будівництва та архітектури.