УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

НАБІР НА СХІДНУ ЛІТНЮ ШКОЛУ

Учасниками Школи можуть бути слухачі зі Східної Європи, Балкан, Центральної Азії та Кавказу.

Мета школи – ознайомлення зі станом науки, новим середовищем та знаними дослідниками, отримання досвіду праці в польських архівах та бібліотеках.

Учасниками Школи можуть бути іноземці, випускники ВНЗ, які проводять власні наукові дослідження, яким не виповнилось 35 років. Від кандидатів очікується знання польської і англійської мов на рівні, достатньому для розуміння лекцій.

Перевага надаватиметься кандидатам, що спеціалізуються у напрямку історії і сучасності Східної Європи, особливо XIX-XXIст, а також часів падіння комунізму і трансформації регіонів.

Програма школи передбачає лекції та семінари, а також наукові візити з історії мистецтва та культури, презентації установ, архівів та наукових бібліотек.

Учасники мають право отримати стипендію на покриття усіх або частини витрат (залежно від місця проживання) пов’язаних з перебуванням у Школі (готель, харчування, лекції, навчальні матеріали, наукові візити), а також часткове повернення транспортних витрат. Відповідну заяву про отримання стипендії та часткове повернення транспортних витрат необхідно додати до інших документів, що вимагають від кандидата.

Останній термін подачі документів 20 травня 2018 року.

Необхідні документи:

- Заповнений формуляр школи (польська мова)

- Мотиваційний лист, що містить перелік наукових праць та наукових зацікавлень (польська мова);

- CV з фотографією (англійська мова);

- Перелік усіх наукових публікацій;

- Дві рецензії з проблеми, якою займається кандидат (якщо можливо, одна з Польщі);

- Копія диплому про вищу освіту. 

Додаткова інформація на сайті www.studium.uw.edu.pl 

За довідками та детальною інформацією звертатися в Українсько-Польський Академічний центр науки та культури ХНУ імені В.Н. Каразіна (пл. Свободи 6, к. 273)

тел.: (093)94-31-674 (пн.-пт., 10:00-17:00)

e-mail: upc_karazin@ukr.net; poland@karazin.ua