УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish
 • ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ УЧАСНИКАМ ПРОГРАМИ МОБІЛЬНОСТІ ЛОДЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

  21 грудня 2021 року проректор Олексій Навроцький вручив сертифікати учасникам програми мобільності Лодзького університету. У заході взяли також участь начальник управління міжнародних відносин університету Олександр Хижняк і керівник українсько-польського академічного центру науки та культури Тетяна Біткова.
  Детальніше…
 • ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ

  17 листопада 2021 р. у Державному біотехнологічному університеті відкрито виставку «Видатні польські ветеринари і Харків: постаті, досягнення, відкриття (ХІХ – початок ХХ століття)», приуроченої до 170-річчя вищої ветеринарної освіти на Сході України.
  Детальніше…
 • МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

  6–7 листопада 2021 р. у приміщенні Українсько-Польського академічного центру науки та культури Каразінського університету відбувся методичний семінар для шкільних викладачів польської мови «Розвиток професійних навичок у традиційній, дистанційній та гібридній освіті».
  Детальніше…
 • VIII ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ «JA PISZĘ, TY PISZESZ, MY PISZEMY... PO POLSKU»

  18 вересня 2021 р. в стінах Сковородинівського університету відбувся VIII Загальноукраїнський диктант з польської мови «Ja piszę, Ty piszesz, My piszemy... po polsku», в якому взяли участь студенти й викладачі Каразінського університету.
  Детальніше…
 • ЮВІЛЕЙНІ ПОЛЬСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ ЧИТАННЯ

  4 вересня 2021 р. у приміщенні Харківського організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулися ювілейні Польські національні читання, які цього разу було присвячено 100-річчю з дня смерті видатної польської письменниці-драматурга Габріели Запольської.
  Детальніше…
 • ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЮВІЛЕЙНОГО ФОТОАЛЬБОМУ

  01 липня 2021 р. відбулася онлайн презентація фотоальбому «Польські гості Каразінського університет: 2010-2020». З польської сторони у презентації взяли участь Генеральний консул ГК РП у Харкові Пьотр Стаханчик, консул Барбара Качмарчик, засновник Українсько-Польського академічного Центру науки та культури колишній Генеральний консул ГК РП у Харкові Гжегож Серочинський, польські професори Пьотр Окулевич і Агнешка Савич (університет ім. Адама Міцкевича в Познані), Артур Гурак і Кшиштоф Лятавець (університет ім. Марії Кюрі-Склодовьскої в Любліні), Павел Староста (Лодзький університет), Ян Маліцький (директор Центру Східноєвропейських досліджень Варшавського університету).
  Детальніше…
 • МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

  18 червня 2021 р. в режимі онлайн пройшла Міжнародна наукова конференція «Рік 1945 – початок нового порядку чи продовження старого?», організована кафедрою нової та новіт-ньої історії університету ім. Адама Міцкевича в Познані (УАМ), а також кафедрою україно-знавства та Українсько-Польським академічним центром науки та культури Каразінського університету.
  Детальніше…
 • ВІЗИТ ПОЛЬСЬКОГО ПРОФЕСОРА

  4 червня 2021 р. у ході візиту до Каразінського університету професор Інституту загальної та екологічної хімії Лодзького технічного університету Томаш Манецькі відвідав Українсько-Польський центр.
  Детальніше…
 • ПРОЩАВАЙТЕ, ПАНЕ АНДЖЕЮ…

  Сумна звістка прилинула до Харкова з польського міста-побратима Познані: 11 червня помер видатний режисер, актор, професор театрального мистецтва АНДЖЕЙ ЩИТКО
  Детальніше…
 • ВІЗИТ ПОЛЬСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ДО УНІВЕРСИТЕТУ

  21 травня 2021 року до Каразінського університету завітала польська делегація в складі Генерального консула Республіки Польща у Харкові Пьотра Стаханчика та віцеконсула Барбари Качмарчик.
  Детальніше…
1   2   3   >   >>