УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЮВІЛЕЙНОГО ФОТОАЛЬБОМУ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЮВІЛЕЙНОГО ФОТОАЛЬБОМУ

На початку зустрічі було зачитано вітальне слово від в.о. ректора Каразінського університету академіка НАН України Віля Бакірова, в якому відмічалось, що альбом «Польські гості Каразінського університету: 2010–2020» є своєрідним фотолітописом 10 років діяльності Українсько-Польського академічного Центру науки та культури і наукового та культурного життя університету. «Видання альбому є одним з численних проектів, реалізованих за підтримки Генерального консульства РП у Харкові. Ми бачимо в ньому багатьох Генеральних консулів і працівників Консульства, з боку яких ми завжди відчували щиру симпатію і підтримку наших починань – Ґжеґожа Серочинського, Ярослава Кшьонжека, Яна Ґраната, Станіслава Лукасіка, Януша Яблонського, Галину Ґранат, Яна Здановського, Богумила  Селерського, Аніту Сташкевич, Якуба Коралевського, Анну Шуляковську. Щиро дякуємо їм і новому складу консульства за віддану працю. … Закінчення одного проекту – це завжди початок інших. Тому я хотів би побажати всім нам довгих років плідної співпраці на благо розвитку науки і культури обох наших країн».

З привітанням до учасників презентації звернувся і Генеральний консул ГК РП у Харкові пан Пьотр Стаханчик, якій відмітив багатогранну роботу Українсько-Польського Центру і плідну багаторічну співпрацю Центру і університету з Генеральним консульством. Він виразів надію на успішне продовження взаємодії.

Привітання учасникам зустрічі переказали колишній Генеральний консул Ярослав Кшьонжек, консули Аніта Сташкевич і Ян Здановський, председатель Польського дома у Харкові Станіслав Елліс, директор ЄрміловЦентру Наталія Іванова. 

З презентацією альбому виступила його автор, керівник Українсько-Польського Центру Тетяна Біткова. Після чого почалася вільна дискусія, в якій взяли участь всі польські учасники онлайн зустрічі. 

Зі сторони університету у зустрічі, крім керівника Центру, взяли участь перекладач Центру Василь Саган і представники історичного факультету – професори Сергій і Людмила Посохові, доцент Євген Рачков.

 

Всі учасники виявили щиру зацікавленості матеріалами альбому і відзначили безсумнівну успішність реалізованого проекту.