УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

РІК ЛЕМА У ХАРКОВІ

Романи та оповідання Станіслава Лема належать до канону світової літератури, їх перекладено більш ніж сорока мовами і видано накладом 30 мільйонів примірників. "Соляріс", "Глос Пана", "Кіберіада", "Футурологічний конгрес", "Філософія випадковості", "Зоряні щоденники" або "Казки роботів" надихали і надихають творців, письменників та художників кіно та театру. Екранізації його творів є одними з найвідоміших фільмів у світовому кінематографі, а мотиви з творів Лема стали частиною масової культури.

Особлива цінність робіт Станіслава Лема випливає, перш за все, з поєднання науково-фантастичного жанру з філософським та науковим роздумом, а також із зачіпанням актуальних тем, які відображують становище сучасного суспільства. Роздумуючи про сучасну людину, наслідки технічного та цивілізаційного прогресу, він підняв багато фундаментальних питань культури та мислення. Лем застеріг від негативних наслідків технічного розвитку цивілізації, а його теоретичні праці та футурологічні прогнози мають значний вплив на визначення місця людства у Всесвіті та прогнозування його долі.

 Ласкаво просимо на серію зустрічей у Харківському планетарії, де представлено постать та досягнення письменника у поєднанні з органними концертами у виконання переможця міжнародних конкурсів Станіслава Калініна.

  Вхід вільний, але через обмежену кількість місць необхідна реєстрація за номером телефону: (057) 705 00 19.

  Програма:

08.09.2021 - о 19.00

15.09.2021 - год. 19.00

22.09.2021 - о 19.00

29.09.2021 - о 19.00