УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

СЕРТИФІКОВАНА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Програма реалізується в рамках міжнародного проекту DOBRE, який акумулював багато знань і практичного досвіду у сфері децентралізації та розвитку територіальних громад. В проекті використано матеріали стосовно стратегій розвитку місцевого самоврядування, які успішно застосовувались у Польщі Фундацією підтримки місцевої демократії і Малопольською школою державного управління при Краківському економічному університеті, який є партнером Каразінського університету.

         Цільовою групою програми є фахівці з надання публічних послуг в органах місцевого самоврядування.

         Освітню програму сертифіковано Національним агентством України з питань державної служби.

         Заняття за програмою проводитимуться в очно-дистанційній формі. За умови успішного навчання та захисту підсумкової роботи слухачі отримують міжнародний сертифікат підвищення кваліфікації.

         Метою реалізації програми «Професійна діяльність фахівців з надання публічних послуг в органах місцевого самоврядування» є сприяння реформи децентралізації в українських регіонах.

         Забільш детальною інформацією звертайтеся до координатора освітньої програми Самофолової Тетяни Олександрівни: tanysamova@gmail.com або до Українсько-Польського академічного центру науки та культури Каразінського університету: poland@karazin.ua

 

© Ця програма стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) і не обов'язково відображає точку зору USAID чи Уряду Сполучених Штатів.