УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish

УНІВЕРСИТЕТ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У КРАКОВІ

УНІВЕРСИТЕТ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У КРАКОВІ

11 квітня 2018 р. у Каразінському університеті з робочим візитом перебувала делегація Економічного університету у Кракові у складі директора Малопольської школи публічного адміністрування (МШПА) д-ра Кшиштофа Глуца та спеціаліста МШПА Романа Жебчука.

У ході візиту було підписано Угоду про співпрацю між Економічним університетом у Кракові і Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна. Зі сторони Каразінського університету Угоду підписав Проректор з науково-педагогічної роботи Антон Пантелеймонов. На церемонії підписання також були присутні т.в.о. директора Центру міжнародного співробітництва Олександр Хижняк, начальник відділу організації міжнародного співробітництва Олександр Фадєєв та керівник Українсько-польського академічного центру науки та культури Тетяна Біткова.

Того ж дня в Українсько-польському центрі університету відбулася робоча зустріч польських гостей з науковцями економічного та соціологічного факультетів, на якій обговорювалися напрямки співпраці Каразінського університету з Економічним університетом у Кракові та Малопольською Школою Публічного Адміністрування.