УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish
 • V ДНІ ПОЛЬСЬКОЇ НАУКИ У БЕРДЯНСЬКУ

  Польське культурно-просвітницьке товариство «Відродження» запрошує до участі он-лайн у V Днях польської науки у Бердянську, що фінансуються Генеральним консульством Республіки Польща у Харкові.
  Детальніше…
 • ЗАМКОВІ БЕСІДИ. ПРОЄКТ ПОСОЛЬСТВА РП У КИЄВІ

  Шановне Панство, Сердечно запрошуємо Вас взяти участь у новому проекті Посольства Республіки Польща у Києві "Замкові бесіди. Польські королівські резиденції" Цього разу Посольсьство РП у Києві пропонує вам спільну подорож шляхом польських королівських резиденцій. З вересня по грудень ви зможете ввідвидати найкрасивіші польські замки та палаци. Про їхню бурхливу історію нам розкажуть музейні куратори. Спеціалісти проведуть вас у світ польських королів та князів, у світ захоплюючих історій, представляючи надзвичайні постаті та їх резиденції. Додатковим елементом проекту, підготовленим спеціально для його учасників, стануть навчальні матеріали, які будуть доступні польською та українською мовами. Ці матеріали можуть бути корисними при підготовці університетських лекцій, а також у позакласних заняттях. Сердечно запрошуємо всіх зацікавлених. Зустрічі будуть відбуватися польською та українською мовами. Передбачувана тривалість кожної зустрічі – 2 години. Участь у проекті безкоштовна.
  Детальніше…
 • РІК ЛЕМА У ХАРКОВІ

  Генеральне консульство РП у Харкові та планетарій ім. Ю. О. Гагаріна запрошують на святкування року Станіслава Лема – найвидатнішого представника польського фентезі і одного з найбільш відомих письменників-фантастів у світі, якому у вересні 2021 р. виповнюється 100 років від дня народження. У Харківському планетарії буде представлено постать та досягнення письменника, у поєднанні з органними концертами творів на тему космосу у виконанні переможця міжнародних конкурсів Станіслава Калініна. 08.09.2021 – год.18.00; 15.09.2021 - год. 19.00; 22.09.2021 - о 19.00; 29.09.2021 - о 19.00. Вхід вільний, але через обмежену кількість місць необхідна реєстрація за номером телефону: (057) 705 00 19.
  Детальніше…
 • ОНЛАЙН ШКОЛА ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

  03–24 липня 2021 р. Центр польської мови та культури для польської діаспори та іноземців університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (UMCS) разом з Агенцією академічних обмінів (NAWA) запрошують на курс польської мови.
  Детальніше…
 • ДЕДЛАЙНИ ПОЛЬСЬКИХ ПРОГРАМ МОБІЛЬНОСТІ ТА СТИПЕНДІАЛЬНИХ ПРОГРАМ


  Детальніше…
 • СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ІМЕНІ СТЕФАНА БАНАХА

  Національне агентство академічного обміну (NAWA) оголошує набір на стипендіальну програму імені Стефана Банаха на 2021/2022 академічний рік. Програма уможливлює стаціонарне навчання другого ступеня (магістратура) польською або англійською мовами у державних і недержавних університетах, підконтрольних Міністерству освіти і науки Польщі (MEiN) за спеціальностями, яки відносяться до точних, природничих, сільськогосподарських і технічних наук. Прийом заяв триватиме до 21 червня 2021 р.
  Детальніше…
 • ЦИФРОВИЙ ERASMUS: КОНФЕРЕНЦІЯ З ІТ СПІВПРАЦІ

  28 травня Лодзький університет запрошує на онлайн-конференцію на тему «Інтернаціоналізація за межами IRO – Співпраця з ІТ для цифрового Erasmus», що відноситься до проекту AIMED) Лодзького університету.
  Детальніше…
 • ЛІТНЯ ШКОЛА НА ЕКОНОМІКО-СОЦІОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ЛОДЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

  Економіко-соціологічний факультет Лодзького університету запрошує на традиційну літню школу на тему: Fair development principles in times of prosperity and in times of crisis (Принципи справедливого розвитку в часи процвітання та в періоди кризи) , яка проходитиме з 28 червня по 2 липня 2021 року в режимі он-лайн на базі MS TEAMS.
  Детальніше…
 • КОНКУРС НА НАЙКРАЩУ ПУБЛІКАЦІЮ

  До 15 серпня 2021 р. прийматимуться праці на конкурс, яки оголосив Міністр закордонних справ Республіки Польща. Конкурс визначить найкращу іншомовну публікацію з історії Польщі та найкращу публікацію польською мовою з історії польської дипломатії, які були видані в 2020 році.
  Детальніше…
 • КОНЦЕРТ З НАГОДИ 230-РІЧЧЯ УХВАЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЇ 3 ТРАВНЯ

  З нагоди 230-річчя ухвалення Конституції 3 Травня, 100-річчя Березневої Конституції і Дня Полонії та поляків за кордоном Генеральне Консульство Республіки Польщі у Харкові та особисто Генеральний Консул ГК РП пан Пьотр Стаханьчик сердечно запрошують на концерт відомого польського піаніста Войчеха Валечка.
  Детальніше…
1   2   3   >   >>