УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЦЕНТР НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
УкраїнськаРусскийPolskaEnglish
 • ПРОГРАМА МОБІЛЬНОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. АДАМА МІЦКЕВИЧА В ПОЗНАНІ

  Університет ім. Адама Міцкевича в Познані (УАМ) запрошує студентів Каразінського університету взяти участь у програмі мобільності (згідно двостороннього договору) навесні 2022 року. Навчання планується проводити в очній формі (офлайн). Згідно Положення про номінацію студентів для участі в програмах мобільності, претендентам необхідно за рекомендацією випускаючої кафедри пройти комісію на своєму факультеті. Рішення комісії має бути затверджено на засіданні Ради факультету. Дані рекомендованих студентів (ім’я, прізвище, адреса електронної пошти) просимо переказати на адресу Центру (poland@karazin.ua)не пізніше 20 листопада 2021 р. для підтвердження номінації
  Детальніше…
 • МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

  6–7 листопада 2021 року в Харкові відбудеться методичний творчий семінар «Розвиток професійних умінь у традиційному, дистанційному та гібридному навчанні», організований Спілкою вчителів-полоністів України. Проєкт підтримується з ресурсів Канцелярії Голови Ради Міністрів в рамках конкурсу «Полонія і поляки за кордоном 2021». Локальні організатори: Польський культурно-освітній центр «Drzewo» та Українсько-Польський академічний центр науки та культури Каразінського університету.
  Детальніше…
 • ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНИКА ІОАННУ ПАВЛУ ІІ

  23 жовтня 2021 р. в нашому місті відбудеться урочисте відкриття і освячення пам’ятника першому папі-слов’янину, щирому другові України Святому Іоанну Павлу ІІ, яке стане своєрідною зустріччю харків’ян і гостей з усієї України та близького й далекого зарубіжжя із цією великою, мудрою, прекрасною людиною. Святий Папа Римський Іоанн Павло ІІ – це не тільки унікальна духовна постать, а й великий діяч-гуманіст. Локація: подвір’я кафедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії (м. Харків, вул. Гоголя, 4). Початок об 11 годині.
  Детальніше…
 • 14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ НАРОДНОЇ ОСВІТИ

  Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові сердечно вітає всіх учителів та викладачів з Днем учителя – Dniem Edukacji Narodowej, яке відзначається 14 жовтня. Водночас це свято полонійної освіти і полонійних учителів.
  Детальніше…
 • КОНКУРС СІМЕЙНОГО РЕПОРТАЖУ ІМЕНІ МИРОСЛАВА РОВІЦЬКОГО

  Посольство Республіки Польща у Києві оголошує Другий конкурс сімейного репортажу імені Мирослава Ровіцького.
  Детальніше…
 • ІІІ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПОЛОНІЙНОЇ ОСВІТИ

  Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові повідомляє, що 15–16 січня 2022 року Польська академія суспільних і гуманітарних наук у Лондоні організує ІІІ міжнародний день полонійної освіти (MOEP).
  Детальніше…
 • ХVI ДНІ ПОЛЬСЬКОГО КІНО У ХАРКОВІ

  3 жовтня 2021 р. о 19.00 у Музеї літератури (вул. Багалія, 6) відбудеться відкриття ХVI Днів польського кіно у Харкові. На відкритті буде показано фільми «Станіслав Лем: наука і вигадка» і «Номер». Вхід вільний.
  Детальніше…
 • V ДНІ ПОЛЬСЬКОЇ НАУКИ У БЕРДЯНСЬКУ

  Польське культурно-просвітницьке товариство «Відродження» запрошує до участі он-лайн у V Днях польської науки у Бердянську, що фінансуються Генеральним консульством Республіки Польща у Харкові.
  Детальніше…
 • ЗАМКОВІ БЕСІДИ. ПРОЄКТ ПОСОЛЬСТВА РП У КИЄВІ

  Шановне Панство, Сердечно запрошуємо Вас взяти участь у новому проекті Посольства Республіки Польща у Києві "Замкові бесіди. Польські королівські резиденції" Цього разу Посольсьство РП у Києві пропонує вам спільну подорож шляхом польських королівських резиденцій.
  Детальніше…
 • РІК ЛЕМА У ХАРКОВІ

  Генеральне консульство РП у Харкові та планетарій ім. Ю. О. Гагаріна запрошують на святкування року Станіслава Лема – найвидатнішого представника польського фентезі і одного з найбільш відомих письменників-фантастів у світі, якому у вересні 2021 р. виповнюється 100 років від дня народження. У Харківському планетарії буде представлено постать та досягнення письменника, у поєднанні з органними концертами творів на тему космосу у виконанні переможця міжнародних конкурсів Станіслава Калініна. 08.09.2021 – год.18.00; 15.09.2021 - год. 19.00; 22.09.2021 - о 19.00; 29.09.2021 - о 19.00. Вхід вільний, але через обмежену кількість місць необхідна реєстрація за номером телефону: (057) 705 00 19.
  Детальніше…
1   2   3   >   >>